Eğitim ve Teknolojide 10 Yıl

Smrt English, Canadian College Dil Okulu (CCEL) 2011–2013 yıllarında geliştirildi. CCEL'i ziyaret eden öğrenciler ve öğretmenler, Smrt English'ten o kadar etkilendiler ki, kendi okullarına rapor vermeye başladılar ve kısa bir süre sonra Smrt English, açık deniz okullarına lisans vermek için Ocak 2013'te küresel olarak erişilebilir bir platform haline geldi.

Eğitim Kurumları için Smrt

Smrt English, eğitim teknolojilerini dil öğrenimindeki en son Kanada trendleriyle birleştiren son teknoloji müfredatlar geliştirir.

İngilizce Müfredatı

Öğretmenler için Eksiksiz Set

Ekibimiz, öğrencilerine en kaliteli eğitimi vermek için öğretmenlerin sınıfta ihtiyaç duyduğu araçları oluşturudu. Bu araçlar, öğretmenler tarafından öğretmenler için geliştirildi.

Öğretim Platformu
 

Öğrenci

 

Öğretmen

 

Eğitim Kurumu

Değişimi ve gelecek ihtiyaçları kucaklama

"Torunumun, gelecek için, şimdiki zaman ya da geçmiş için değil, eğitim almayı hak ediyor. Aldığım eğitim, onun neslinin ihtiyaçlarını karşılamayacak. Bu yüzden, bir eğitimci olarak, dil öğrenme ve uluslararasılaşma konusunda ileriye doğru yol göstermeyi taahhüt ediyorum. Değişimi ve gelecek ihtiyaçları kucaklamak, Smrt English Ekibini birleştiren ve bizi bu kadar başarılı kılan köşetaşı ve anahtar bileşenler olmuştur."

Jim Clark (CEO)

Öğretmenlerden ilham almak

"Yeni özellikler ve içerik planlarken, Smrt öğretmenlerimiz en değerli kaynağımızdır. Birincil hedefimiz, eğitim olmadan kullanılması yeterince sezgisel ancak aynı zamanda öğretmenlere sınıfta ihtiyaç duydukları her şeyi sunacak kadar güçlü bir platform oluşturmaktır. Bunu başarmak için Smrt ekosistemi içinde yaratıcı eğitimciler ararız. Son 30 yılda, önce CCEL, İngilizce dil okulu ve sonra Smrt, eğitim teknolojisi platformu ile öğretmene odaklanmak her zaman başarımızın anahtarı olmuştur. Öğretmenlerin bizi bir sonraki adıma nereye götüreceğini görmek için heyecanlıyız."

Jeremy Clark (CIO)

Takım çalışması fark yaratır

"Bir takım ya da liderlik olmadan yalnız başına iş yapmak, buzda veya buzdan uzakta başarıya yol açmaz. Takım içindeki güçleri ve liderleri bulmak, bir takımın sorunsuz çalışmasını sağlamanın tüm parçasıdır. İşlevsel bir takımı sahip olmak, her iki tarafın da çalışmasını gerektirir."

Zach Taylor (CMO)

Başarı, öğrenme yoluyla gerçekleşir

"Yeni şeyler araştırmak, farklı perspektifler bulmak ve kültür ve ürünleri inceleyerek yeni teorileri test etmek. Kitaplar ve öğrenme her zaman vardır, konu ne olursa olsun, biyografilerden iş dünyasına ve yemek yapmaya kadar. Hedef her zaman yaptığımız şeylerden öğrenmek ve kaliteli ilişkiler ve ürünler oluşturarak güvenilirlik sağlamak için büyümek olmuştur."

Elana Palmer (Eğitim ve Kalite Güvence Direktörü)

60 kursluk zengin kütüphane içeriği

Smrt Platformunu neden kurumunuzda kullanmalısınız:

Öğretmen Eğitimi

Sistemi kullanan tüm öğretmenler Kanadalı öğretmenlerimiz tarafından eğitim almaktadırlar.

İlgi Çekici ve Güncel İçerikli Dersler

Smrt platformunda yer alan tüm içerik ilgi çekici unsurlarla donatılmıştır.

Kanadalı Öğretmen Desteği

Her eğitim kurumuna öğretmen eğitimcisi ve teknik destek personeli ataması yapılır.

Sınıf Yönetim Sistemi

Bileşik sınıf yönetim sistemi (CMS) ile öğretmenler sınıflarını kolayca yönetebilirler.

Senkron Etkinlikler

Sistem içerisindeki etkinlikler öğretmenler tarafından kolayca yönetilebilir ve bu sebeple öğretmenler öğrencilerine birebir zaman ayırabilirler.

İnovatif Değerlendirme Araçları

Akıcılık için öğrenciler quiz ve sınavlarla değerlendirilirler.

Tüm Kurs Kitaplığı

Çocuk, genç ve yetişkinler için İngilizce , alana özel ingilizce, uluslararası İngilizce sınav hazırlığı, çift dilli eğitim kursları ve seçmeli kurslar

Okul Yönetim Paneli

Okul yöneticileri bu sistem sayesinde sınıf yaratma, öğretmen atama, öğrencilerin durumlarını değerlendirme ve rapor üretme işlemlerini yapabilirler.

Devamsızlık Takibi

Öğrencilerin devamsızlık takibi sistem üzerinden öğretmen ekranları aracılığıyla kolayca yapılabilir.

Kayıt Ol

Smrt'ı anlamanın en iyi yolu denemektir.