Smrt Sürdürülebilirlik Projeleri

Smrt English, dünyanın yoksul ve zorluk yaşayan bölgelerindeki okullardaki öğretmenlere, öğrencilerinin İngilizce öğrenmelerine yardımcı olmak amacıyla destek olur.

Gençlik için Umut Projesi (Japonya)

Gençlik için Umut projesi Tokyo Kanada Büyükelçiliği, Languages Canada ve Canadian College Dil Okulu arasındaki ortak girişimi olup Tsunami bölgesinden gelen öğrenciler için burs programıdır.

Kul Kul Bağlantısı (Endonezya)

Bali'deki Green School'un bir sosyal yardım programı olan Kul Kul Bağlantısı, Bali'de köydeki çocuklara İngilizce dersleri vermek için Smrt English ile ortaklık yapmaktadır. Büyüme planları ve nihayetinde bölgedeki 15 yaşın altındaki tüm çocuklara ulaşmak için daha fazla öğretmen ve kaynak gerekmektedir.

Maidan Öğrencileri (Ukrayna)

Maidan ayaklanmasına katılan 15 öğrenci, 2014 yazında CCEL'de 8 haftalık İngilizce dil eğitimine katılmak için burs aldı. OWL Vancouver ile birlikte geliştirilen program, öğrencilerin güçlerini yeniden kazanmalarını, hedeflerine ulaşma ve kariyerlerinde başarılı olma konusunda yetenek ve becerilerini geliştirmelerini amaçlayarak vizyonlarını yeniden değerlendirmelerini ve Ukrayna'ya dönmelerini sağladı.