Tarihçemiz

Jim Clark (CEO) & Justin Trudeau (Prime Minister of Canada)

Smrt English, Canadian College Dil Okulu (CCEL) 2011–2013 yıllarında geliştirildi. CCEL'i ziyaret eden öğrenciler ve öğretmenler, Smrt English'ten o kadar etkilendiler ki, kendi okullarına rapor vermeye başladılar ve kısa bir süre sonra Smrt English, açık deniz okullarına lisans vermek için Ocak 2013'te küresel olarak erişilebilir bir platform haline geldi.

Eğitim dijital bir dönüşümden geçmekte ve Smrt English, yıkıcı yeniliği sayesinde geleneksel sınıfı değiştirmeyi hedefliyor. Ders kitapları ve çalışma notları geçmişin kaynakları olup gelecekteki sınıflarda kullanılmayacaktır. Birçok şirket bu değişimi anlayıp çevrimiçi öğretmen kaynakları, devasa açık çevrimiçi kurslar (MOOC'ler) ve öğrenme yönetim sistemleri gibi çözümler geliştirdi, ancak sınırlı bir başarı elde etti. Smrt English, rakiplerinin önüne geçti ve mevcut platformların başarısızlıkları ve başarıları üzerine kurulu bir sistem yarattı. Smrt English öğretmen/sınıf tabanlıdır ve kendi orijinal çevrimiçi müfredatını, kullanıcı dostu bir web tabanlı öğrenme yönetimi programını kullanır ve halihazırda geliştirilmiş 3. taraf çevrimiçi kaynaklara erişim sağlar.

Ders kitabı yayıncıları sektöre hakimdir ve sınırlı çevrimiçi veya CD tabanlı ekleri olan basılı materyalleri tercih etmektedir. Üniversite öğretim üyeleri tarafından geliştirilen basılı materyalleri, öğrencilerin ihtiyaçlarıyla bağdaştırılarak üretilir.

Kanada eğitimde liderdir ve dünya çapında büyük saygı görmektedir ve Vancouver da bir yenilik ve teknoloji merkezi olarak saygı görmektedir. Bu, Smrt English'i Eğitim ve Teknolojinin coğrafi kesişim noktasına yerleştirir ve ona dünya çapında anında güvenilirlik sağlar. Smrt English, şu anda eğitime egemen olan modası geçmiş rakiplerle rekabet etmeye hazırlanıyor.

Smrt English, kuruma uluslararasılaşma vizyonunu yerine getirmek için eksiksiz bir paket sunar — Harmanlanmış İngilizce Müfredatı (teknoloji tabanlı/öğretmen tarafından verilir), öğretmen eğitimi, Kanada üniversiteleri ve enstitüleri ile ortaklık bağlantıları, hareketlilik fırsatları, ESP ve Sınav Hazırlık dil eğitimleri ve ortak girişim projeleri Smrt English, offshore kurumları ve Kanada kurumlarını birbirine bağlar.